#داستان واقعی 

◀️ ۲۳ مهر ماه ۹۶

در برنامه سمت خدا شبکه سوم صدا و سیما

حاج آقای قرائتی : 

من اصلا خواب را تعریف نمی‌کنم و چون این قضیه را تحقیق کردم و همین امروز صبح منزل آن شهید بودم و چون دیگر خواب صادقه هست و مثل بیداری است و چون خودم تحقیق کردم برای شما تعریف می‌کنم .

قضیه از این قرار است که پسر شهیدی برایم تعریف کرد که چند جا خواستگاری رفتم و جور نشد . 

و در آخرخواستگاری دختری رفتم و خوشم آمد ، ولی دختر در صحبت خواستگاری به من گفت :

"چون پدرت شهید شده من جواب رد می‌دهم 

من دوست دارم پدر شوهر داشته باشم."

پسر شهید گفت:

من با ناراحتی به خانه برگشتم و قاب عکس پدرم را برداشتم و با ناراحتی گفتم : 

"آخه چرا جنگ رفتی که من و ۵ - ۶ بچه یتیم شویم و اینقدر اذیت شویم و الان این حرفها را بشنویم !!! "

پسر شهید گفت : 

بعد مدت کمی یهویی خوابم گرفت 

در حالی که من هیچوقت در آن زمان نمی‌خوابیدم .!!!

در خواب پدرم آمد و به حالت توبیخ گفت :

"من که از خودم جنگ نرفتم ، من با فتوی امام خمینی برای دفاع از مملکت به جنگ رفتم ، چرا می گویی چرا جنگ رفتی !!؟"

ناگهان دیدم تمام شهدا وارد شدند ، و بعد امام خمینی اعلی الله مقامه وارد شد و همه شهدا به احترام امام خمینی ایستادند و راه باز کردند ، امام خمینی جلو آمد و با حالت توبیخ و تشر زدن به من گفت :

"من دستور دادم پدرت به جنگ برود ، اگر حرفی داری باید به من بزنی ، برای چه پدرت را ناراحت کردی؟ این حرفها چه بود که زدی !؟ "

امام خمینی رویش را از من برگرداند و رو به شهیدی در جمعیت کرد و گفت بیا جلو !!!؟

شهدا همه به احترام ایستادند و آن شهید جلو آمد و امام خمینی گفت :

◀️ " شما دخترت را به پسر ایشان بده "

شهید نیز بدون درنگ گفت :

" چشم ، این هم آدرس منزل ماست ".

و آدرس را در خواب به پسر شهید گفت.

پسر شهید گفت از خواب بلند شدم و قضیه را به مادرم گفتم.

مادرم گفت آدرس را بده می رویم .

بود بود. نبودم  ضرر نکردیم.

◀️ پسر شهید گفت:

همراه مادرم به آن آدرسی که آن شهید در خواب داده بود رفتیم و دیدیم درست است ! در زدیم و وقتی خانمی (همسر شهید ) در را باز کرد گفت فلانی هستید !!! و انگار ما را چندین وقت می شناسد !!! و کلی ما را تحویل گرفت و گفت همسرم اخیرا به خوابم آمد و گفت فلانی برای خواستگاری دخترمان می آید . ما الان منتظر شما بودیم .

آقای قرائتی ادامه داد : 

الان عکسهای دو شهید را دارم . در ضمن من سالی شاید ۲ تا خواب تعریف کنم ولی این را خودم تحقیق کردم و دیگر خواب نبود انگار بیداری بود. حالا چی دختر دکترا دارد و پسر فوق دیپلم !

حاج آقا قرائتی افزود :

"حالا من این را تعریف کردم از فردا دختر پسرها راه نیفتند از امام خمینی همسر بخواهند وظیفه امام خمینی کارهای ازدواج نیست ولی گاهی اوقات یک چشمه ای می آیند که برای ما حجتی شود ."

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

التماس دعا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها